بازدید مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی از صنایع ارتباطی آوا

تاریخ انتشار: سه شنبه 16 شهریور 1395 دسته بندی: بازدیدها کد خبر: 95061616197

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ارتباطی آوا مهندس بهمن حسین زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی، روز شنبه مورخ 13 شهریور ماه 1395 از مجموعه آوا بازدید به عمل آوردند.قای مهندس حسین زاده با حضور در دفاتر تحقیق و توسعه شرکت صنایع ارتباطی آوا واقع در دانشگاه تهران و بازدید از واحدهای مختلف از نزدیک با فعالیت های این شرکت فن آور در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مخابراتی نسل جدید مبتنی بر فناوری IMS و NGN  آشنا شدند.

مهندسان صنایع ارتباطی آوا با ارائه گزارشی اقدامات انجام شده به ویژه طراحی تجهیزات لایه هسته IMS که برای نخستین بار در کشور انجام شده است را تشریح نمودند.
در اين بازديد مهندس حسین زاده، با بیان اینکه روحیه مدیران و کارکنان این مجموعه روحیه جهادگرانه است، دستاوردهای این شرکت فن آور را باعث احساس غرور ملی و فراتر از حد انتظار دانستند. مدیر سابق روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی کشور، با بیان اینکه اطلاع رسانی این دستاوردها در سطح گسترده تر ضروری است، افزودند معرفی این گونه دستاوردهای شرکت های فن آور بذر امید را می پراکند و اراده دست اندرکاران صنعت و بهره برداران حوزه مخابرات کشور را در زمینه حمایت از توانمندی های داخلی استوارتر می کند.
چاپ