حضور چشمگیر صنایع ارتباطی آوا در تلکام پلاس 1398

تاریخ انتشار: شنبه 30 آذر 98 دسته بندی: نمایشگاه ها کد خبر: 98042411244

 به گزارش روابط عمومی شرکت صنابع ارتباطی آوا، بیستمین دوره نمایشگاه صنایع مخابرات (تلکام پلاس 1398) با حضور شرکتهای فعال حوزه مخابرات کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.شرکت صنایع ارتباطی آوا با حضور در این نمایشگاه و عرضه آخرین دستاوردهای خود در زمینه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی شاهد استقبال چشم گیر فعالان حوزه مخابرات بود.

 

 

در این نمایشگاه تخصصی که در طول چهار روز از 26 تا 29 آذرماه برگزار شد، مسئولین حوزه ICT کشور از جمله دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی دکتر فیروزآبادی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی مهندس فلاح، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مهندس صدری، و جمع کثیری از مدیران، مسئولین، و کارشناسان مشتریان و ارگانهای دولتی، عمومی، و خصوصی از غرفه صنایع ارتباطی آوا بازدید نمودند. معرفی توانمندیهای تخصصی و مزیت های رقابتی محصولات تولید داخل از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

 

 

صنایع ارتباطی آوا با برگزاری سمینارهای تخصصی در حاشیه نمایشگاه پذیرای کارشناسان و علاقه مندان آشنایی با جدیدترین فناوری های ارتباطی و کاربردهای سیستمهای مخابراتی نسل جدید بود. شایان ذکر است نمایشگاه تلکام پلاس 98 برای اولین بار با مدیریت سندیکا و اتحادیه صنعت مخابرات ایران با فرمت جدید و با تمرکز بر بازدیدکنندگان و مخاطبین تخصصی برگزار شد.

 

 


چاپ