صنايع ارتباطی آوا تنها شركت مفتخر به كسب جايزه ی پيروز در سال 1392 در ميان كل كانديداهای جشنواره ی ملی فن آفرينی گرديد

تاریخ انتشار: یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 دسته بندی: جوایز و افتخارات کد خبر: 92022213124

 

در مراسم اختتامیه ی جشنواره ی ملی فن آفرینی شیخ بهایی صنایع ارتباطی آوا، توانست بعد از جلسات داوری سه روزه و ضمن برنده شدن در جشنواره و دریافت لوح زرین جشنواره در گروه فن آفرینان رشد یافته، تندیس و جایزه نقدی به همراه بورس تحصیلی در مؤسسه آموزش عالی آزاد آتیه ی ایرانیان را نیز از آن خود کند. این مراسم با حضور معاون دبیرکل یونسکو از طرف سازمان ملل برگزار گردید.

روزبه پیروز عضو هیئت داوران در مراسم اختتامیه جشنواره ملی فن‏ آفرینی شیخ بهایی پیش از  مراسم اهدا جایزه ویژه به مدیر عامل شركت صنایع ارتباطی آوا، دكتر انوشیروان مرآت، گفت: حدود 100 سال است که ما به دنبال منابع و سرمایه‏‏ ها در زیر زمین می‏ گردیم، غافل از این که سرمایه‏ های اصلی ما روی زمین هستند. منابع انسانی به ویژه کارآفرینان و فن‏ آفرینان، مهم‎ترین و ارزشمندترین سرمایه و ثروت هر مملکتی هستند و وقت آن رسیده که با حمایت از کارآفرینی و کارآفرینان، به پیشرفت و سازندگی ایران کمک کنیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‏ گذاری توسعه صنعتی ایران درباره‏ جایزه پیروز چنین توضیح داد: این جایزه به یاد پدربزرگم اسدالله پیروز نامگذاری شده است. فردی که بیش‏تر از 90 سال زندگی کرد و فراز و نشیب‏ های زیادی را پشت سر گذراند. او به من یاد داد که برای رسیدن به موفقیت باید خوش‏بین بود و هرگز نباید اصول اخلاقی را زیر پا گذاشت. همه‏ ی ما باید در راه راست قدم برداریم و فراموش نکنیم که مهم‏ترین چیز در راه رسیدن به موفقیت، دنبال کردن آرزوهاست. این که نترسیم و با وجود همه ی مخالفت‏ ها و موانع به راه خود ادامه دهیم.

جایزه پیروز سال 1392به خاطر تکنولوژی پیشرفته و داشتن بازار بزرگ و رقبای معتبر خارجی و همچنین رشد قابل توجه کسب و کار، به شرکت صنایع ارتباطی آوا اهدا شده است. روزبه پیروز از کارآفرینان پیشکسوت کشور، بنیان گذار و رئیس هیئت مؤسس مؤسسه ی آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان با اهدای این جایزه شامل تندیس پیروز، جایزه نقدی و بورس تحصیلی در مؤسسه ی آموزش عالی آزاد آتیه ی ایرانیان، از کارآفرین برتر جشنواره ی شیخ‏ بهایی حمایت نمودند.

 


چاپ