آغاز طرح احداث ساختمان تحقیقاتی - تولیدی صنایع ارتباطی آوا

تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 مردادماه 1392 دسته بندی: عمومی کد خبر: 9205161816

صنایع ارتباطی آوا در راستای دستیابی به چشم انداز و برنامه های توسعه ای خود، طرح احداث ساختمان تحقیقاتی٬ تولیدی در پارک فناوری پردیس (معاونت علمی ریاست جمهوری) را آغاز نمود. با راه اندازی این مرکز، ظرفیت بخش های تحقیق و توسعه و تولید شرکت به شکل چشم گیری افزایش خواهد یافت.

پارك فناوری پرديس به عنوان بهشت فناوری منطقه، با مسئوليت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تركيب هيئت امناء چهارده نفره از وزارتخانه‌ها، مراكز و افراد علمی و دانشگاهی به رياست معاون اول رئيس جمهور و نایب رئیسی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، در 20 كيلومتری شمال‌ شرق تهران در محدوده‌ فعلی به وسعت 38 هكتار در دو فاز (با افق توسعه تا حدود 1000 هكتار) واقع شده است.

اين پارك در چهار راه تجاری و دانشگاهی كشور و 45 كيلومتری فرودگاه بين‌المللی امام خمينی و بزرگراه‌های اصلی شمال٬ جنوب و شرق و غرب ايران به اروپا، كشورهای آسيای ميانه و اكو، حوزه ی خليج‌فارس، كشورهای مشترك‌المنافع و ماوراءالقفقاز واقع است. پارك فناوری پرديس به عنوان مهم‌ترين و نزديك‌ترين پارك فناوری به مراكز علمی، سياسی و اقتصادی كشور، در شاهراه اصلی فيبر نوری جنوب‌٬ شمال و مراكز تحقيقاتی و علمی و دانشگاهی معتبر بين‌المللی موقعيتی ممتاز و منحصر به فرد برای تجاری سازی نتايج تحقيقات و تحقق ارتباط بخش‌های تحقيقاتی، توليدی و خدماتی در منطقه خاورميانه و كشورهای عضو اكو دارد.

 


چاپ