حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه بین المللی تهران، تله کام-مهرماه 1392

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 مهر 1392 دسته بندی: نمایشگاه ها کد خبر: 92070811130

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی - تلکام 2013 - در تاريخ 4 مهرماه 92 با حضور دکتر "محمود واعظی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‎تنی چند از معاونان وزیر ارتباطات، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
نمایشگاه تلکام ایران که از آن می توان به عنوان بزرگترین رویداد و گردهمایی در بخش مخابرات و ارتباطات کشور نام برد، با حضور فعال سازمان ها، شركت های دولتی و خصوصی مطرح كشور و همچنين شركت های بنام خارجی مطرح در زمينه اين صنعت همه ساله در تهران برگزار می گردد كه امسال نيز مطابق سالهای گذشته، صنايع ارتباطی حضور چشمگير و مقتدرانه ای را در اين نمايشگاه داشت.

در اين نمایشگاه متجاوز از 200 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 60 شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان از 12 کشور جهان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات عرضه نمودند كه محصولات صنايع ارتباطی آوا مورد توجه و استقبال اكثر بازديد كنندگان قرار گرفت.

در اين نمايشگاه صنايع ارتباطی آوا محصولات جديد خود را با رويكرد آی اس ام اس به نمايش گذاشته و جلسات متعددی با مسئولين و مديران عامل مخابرات استان ها در محل غرفه انجام پذيرفت.

 


چاپ