تودیع و معارفه مدیر ستاد و زیر ساخت صنایع ارتباطی آوا

تاریخ انتشار: شنبه 25 فروردین 1395
دسته بندی: انتصابات کد خبر: 95012512176

 

مراسم تودیع مهندس محمد علی ملازم مدیر پیشین ستاد و زیر ساخت صنایع ارتباطی آوا و معارفه مهندس سید سهیل حسینی به عنوان مدیر جدید ستاد و زیرساخت، در تاریخ 13 اسفندماه 1394 برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور مدیر عامل و گروهی از کارکنان تشکیل گردید، مدیرعامل شرکت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ارزنده مهندس ملازم در طول قریب به 5 سال خدمت در این مجموعه، برای ایشان آرزوی موفقیت نمود. وی با خوش آمدگویی به مهندس حسینی به عنوان مدیر جدید ستاد و زیرساخت با اشاره به برخی از سوابق قبلی ایشان ابراز امیدواری کرد که ایشان نقش مؤثری در جهت رشد و تعالی سازمان و پیگیری اهداف و ماموریت های محوله ایفا نمایند.
سپس مهندس ملازم طی سخنانی با اشاره به برخی تجربیات خود در طول مدت مسئولیت در صنایع ارتباطی آوا، از همکاران خود تشکر و قدردانی کرد و برای آنها و مدیریت جدید آرزوی موفقیت نمود. در ادامه، مهندس حسینی از حسن اعتماد مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که با همیاری اعضای شرکت در راستای اهداف بلند سازمان گام های مؤثری برداشته شود.
در پایان مهندس میرمیران، مشاور مدیرعامل، مهندس ملازم را صاحب نیت خیر و پیگیر در انجام وظایف دانست و توصیه هایی را به مدیریت جدید بیان نمودند.
این مراسم با اعطای لوح سپاس یادبود به مهندس ملازم  خاتمه یافت.
مهندس سید سهیل حسینی که به عنوان جانشین مدیر ستاد فعالیت می نمودند، رسما از تاریخ 1/1/ 1395 فعالیت خود را به عنوان مدیر ستاد و زیرساخت صنایع ارتباطی آوا آغار می نمایند.

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.