مراسم تودیع و معارفه مدیران «طراحی و تولید» و «بازرگانی» صنایع ارتباطی آوا برگزار شد

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی: انتصابات
کد خبر: ۹۶۰۱۲۴۱۲۲۰۹

 


مراسم معارفه مدیران جدید «طراحی و تولید» و «بازرگانی» شرکت صنایع ارتباطی آوا  و تودیع مدیران سابق، با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، مدیران، و جمعی از کارکنان شرکت،  بیستم فروردین ماه 1396 در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، مدیرعامل این مجموعه طی احکام جداگانه ای در تاریخ ۱۵ فروردین ماه، مهندس مجتبی کریمی را به عنوان «مدیر طراحی و تولید» و مهندس مهدی اسماعیل نژاد را به عنوان «مدیر بازرگانی» این شرکت منصوب نمود. در این مراسم، دکتر انوشیروان مرآت مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا ضمن ارایه گزارشی از روند فعالیت شرکت در سال گذشته به تبیین برنامه های آتی شرکت پرداخت. وی با اشاره به مصوبه هیئت مدیره این شرکت مبنی برای اصلاح نظام راهبری شرکتی (Corporate Governance system) بر اساس استانداردهای بین المللی و توصیه های سازمان بورس، تغییرات مدیریتی صورت گرفته را زمینه ساز توسعه گسترده فعالیت شرکت در سطح ملی و بین المللی دانست. وی تقویت فعالیت های مدیریتی شرکت در سطح راهبردی شامل بروزرسانی برنامه استراتژیک توسعه، و سایر فعالیتهای مرتبط با مدیریت راهبردی شرکت از قبیل مدیریت ریسک و ... را از جمله پیامدهای مثبت این تصمیمات معرفی نمود. مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا با تقدیر و تجلیل از مدیران قبلی در این دو سمت،  آقایان مهندس پیام شعبانیان و دکتر داوود ادیب، اظهار کرد: اینکه از این پس این دو مدیر برجسته، با تمرکز بر مسئولیت خود در هیئت مدیره ادامه فعالیت می نمایند، دستاوردهای فراوانی را برای شرکت در پی خواهد داشت. او همچنین مدیران جدید طراحی و تولید و بازرگانی را افرادی لایق و توانمند توصیف کرد که با عملکرد و سوابق قبلی شان، شایستگی خود را به نمایش گذاشته اند.

پس از آن رئیس هیئت مدیره و مدیر سابق طراحی و تولید، آقای مهندس پیام شعبانیان با ایراد سخنانی، ضمن تقدیر و تمجید از کارکنان مدیریت طراحی و تولید از آنها دعوت کردند که با همیاری هر چه بیشتر در جهت موفقیت این مدیریت در دستیابی به اهداف تعیین شده مشارکت نمایند و توصیه هایی را به مدیر جدید در زمینه شناسایی و بکارگیری استعدادها بیان کردند.

سپس نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر سابق بازرگانی، دکتر داود ادیب، در بیانات خود با اشاره به خاطراتی از سالهای گذشته اظهار داشتند که گاهی یک عملکرد خوب و یک اتفاق به ظاهر کوچک می تواند سرنوشت کاری شرکت را تغییر دهد و لازم است که تک تک افراد شرکت دارای نگاهی بلند باشند تا بتوانیم شاهد دستیابی به اهداف بزرگ باشیم. ایشان همچنین توصیه هایی را به مدیر جدید بازرگانی بیان کردند.

سخنرانان بعدی این مراسم، مدیران جدید بودند. در ابتدا مهندس مجتبی کریمی که پیش از این، معاونت مدیریت طراحی و تولید را بر عهده داشت، به ایراد سخنان خود پرداخت. وی با اعلام اینکه کارکنان طراحی و تولید می بایست ارزش جایگاه فعلی صنایع ارتباطی آوا را به خوبی درک نمایند، این جایگاه را بسیار ممتاز دانست که ناشی از عملکرد مدیران و کارکنان شرکت بوده است که باید نسبت به حفظ و ارتقای هر چه بیشتر آن تلاش نمود. ایشان با اشاره به برخی نقاط نیازمند بهبود، ضرورت دستیابی به اهداف بلند تعیین شده برای این مدیریت را یادآور شدند.

سپس مدیر جدید بازرگانی، مهندس مهدی اسماعیل نژاد که قبل از این، معاونت این مدیریت را بر عهده داشت، در سخنان خود ضمن تجلیل از مدیریت دکتر داود ادیب در این سمت، ابراز امیدواری نمود که این مسئولیت را که نیازمند همکاری کلیه بخشهای شرکت است به خوبی ایفا کند و برخی از محورهای فعالیت آتی خود را مطرح نمودند.

 مدیران جدید «طراحی و تولید» و «بازرگانی» صنایع ارتباطی آوا فعالیت خود را رسما از تاریخ ۱۵ فروردین ماه آغاز کردند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.