حضور صنایع ارتباطی آوا در کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی

تاریخ انتشار: شنبه 31 تیر 1396
دسته بندی: مجامع
کد خبر: 96043120214

 

 

سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی به منظور ایجاد فرصتی برای توسعه پایدار کشور با بکارگیری مدیریت فناوری های نسل چهارم صنعت و با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، اندیشمندان و صاحبان تجارب بین المللی از دانشگاه ها و شرکت های معتبر اروپایی، 22 و 23 تیرماه 1396 به مدت دو روز در محل همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

این کنفرانس بین المللی شامل نمايشگاهی جانبي بود كه با تمركز بر هوشمندسازي و انقلاب صنعتي چهارم برپا شد. صنایع ارتباطی آوا به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه راهکارهای نوین ارتباطی و با هدف ارائه بستر بومی اینترنت اشیاء باحضور در این نمایشگاه، آخرين فعالیت های تحقیقاتی خود در زمینه طراحی و پیاده سازی تجهیزات زیر ساخت شبکه اينترنت اشيا (IOT) را در معرض ديد بازديدكنندگان قرار داد. دکتر دوایی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران و نمایندگان مرکز تحقیقات مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز از جمله بازدیدکنندگان غرفه آوا در این نمایشگاه بودند .

انقلاب چهارم صنعتی یا Industry 4.0 اصطلاحی است که اخیرا در محافل فناوری جهان برای اشاره به تغییرات مهم پیش رو در صنعت استفاده می شود و مشخصه اصلی آن تلفیق فناوری هایی است که فاصله میان حوزه های فیزیک، دیجیتال و زیست شناسی را کمرنگ تر از گذشته می کند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.