حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه فناوری های پیشرفته چین

تاریخ انتشار: پنج شنبه 2 آذر 96
دسته بندی: نمایشگاه ها
کد خبر: 96092711223

 نمایشگاه فناوری پیشرفته چین (CHTF2017) که هر ساله در شهر شنزن برگزار می گردد، امسال نیز از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه پذیرای شرکتها و مراکز فناوری چین و کشورهای خارجی بود. این نمایشگاه یکی از بزرگترین و با نفوذ ترین نمایشگاه های علمی و فناوری در حوزه فناوری های اطلاعات و ارتباطات، انرژیهای نو، فناوریهای زیستی، شهر هوشمند، روبوتیک و ... بود که نقش مهمی را در ارتقاء همکاری ها ومبادلات علمی، اقتصادی و تکنولوژیکی میان کشورهای مختلف دنیا ایفا کرد.

صنایع ارتباطی آوا به عنوان یکی از نمایندگان صنعت مخابرات ایران با حضور در نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته چین(CHTF2017) دستاوردهای تکنولوژیکی خود را در مقابل رقیبان جهانی به نمایش گذاشت.

محصولات مجموعه آوا در این نمایشگاه مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت و مذاکراتی نیز در حوزه همکاری های مشترک و انتقال تکنولوژی با چندین شرکت صورت پذیرفت.

همچنین در نشست «ایران- فرصتهای سرمایه گذاری و همکاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و الکترونیک»که در حاشیه نمایشگاه فناوری های پیشرفته چین (CHTF2017) و با حضور سرکنسول و کنسول ایران در چین و جمع کثیری از نمایندگان شرکت های چینی برپا شد، صنایع ارتباطی آوا به معرفی محصولات خود و برنامه های پیش رو در جهت توسعه صادرات به کشورهای حوزه آسیا پرداخت.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.