انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت موبایل کانورجنس کره جنوبی

به منظور بحث و تبادل‌نظر درخصوص زمينه‌های همكاری های علمي و فناوری، نشست مشتركی با حضور مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا، مقامات ارشد انستیتو تحقیقات مخابرات و الکترونیک کره جنوبی (ETRI) و نمایندگان شرکت Mobile Convergence كره جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا در اين ديدار كه به همت شرکت توسعه اعتماد مبین، بزرگترین هلدینگ ICT در ایران صورت پذیرفت، زمينه‌های همكاری های علمی و فناوری فی مابین و تولید مشترک تجهیزات جانبی صنعت مخابرات از جمله secure router ها مطرح و مورد مذاكره قرار گرفت.

انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت ایسکراتل اسلوانی

دیدار وزیر ارتباطات دکتر واعظی با رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران، مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا و مدیرعامل شرکت ایسکراتل از کشور اسلوانی در تهران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، در این دیدار رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران، فرامرز رستگار، با ارائه گزارشی، فعالیت های انجام شده در راستای مشارکت شرکت های معتبر و توانمند داخلی در قراردادهای خارجی طبق سند راهبردی همکاری های فنی بین المللی در پسا تحریم، که توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه شده است را بیان نمود. .

تفاهمنامه همکاری مشترک صنایع ارتباطی آوا با موسسه تحقیقات مخابرات و الکترونیک کره جنوبی

در نشستی که با حضور مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا و قائم مقام «انستیتو تحقیقات مخابرات و الکترونیک» کشور کره جنوبی و هیئت همراه انجام شد، دکتر «یانگ چو» ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت ها و دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا، ابراز امیدواری کرد که صنایع ارتباطی آوا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو صنعت مخابراتی ایران و ETRI بتوانند همکاری های علمی و فناوری مشترکی را با یکدیگر تعریف کنند و در این راستا برای بررسی طرح های انتقال دانش فنی و فرصت های مطالعاتی پژوهشی اعلام آمادگی کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت اليانس آ فرانسه

در پی نشست مشترک مدیران عامل دو شرکت صنایع ارتباطی آوا و الیانس آ فرانسه در تهران، تفاهم نامه همکاری در زمینه مشاوره مدیریت در حوزه مدل های تجاری ارائه خدمات نوین مخابراتی توسط اپراتورها، بین دو شرکت منعقد شد.

مذاکرات توسعه همکاری های تجاری میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت مخابرات قزاقستان

مدیر عامل مخابرات قزاقستان و هیأت همراه، با حضور در شرکت صنایع ارتباطی آوا ضمن بازدید از این شرکت دانش بنیان به تبادل نظر در خصوص زمینه های همکاری مشترک با صنایع ارتباطی آوا و بهره گیری از فناوری محصولات تولیدی این شرکت در مخابرات قزاقستان پرداختند.

امضای تفاهمنامه همکاری میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت نایسیوسی هنگ کنگ

به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، به منظور بررسی زمینه های همکاری فناورانه  نشست مشترکی با حضور نمایندگان شرکت نایسیوسی هنگ کنگ و صنایع ارتباطی آوا برگزار شد. در این نشست، نمایندگان شرکت نایسیوسی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری های دو جانبه، با اشاره به توان تخصصی موجود و اهداف توسعه ای صنایع ارتباطی آوا و در اولویت قرار داشتن دستیابی به بازارهای بین المللی برای این شرکت، علاقه مندی خود را برای تعاملات دو جانبه فنی و بازرگانی به ویژه در حوزه محصولات مکمل ابراز نمودند.

انعقاد تفاهمنامه همکاری میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت ییلینک چین

پیرو مذاکراتی که در محل شرکت ییلینک (Yealink) با حضور مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا در خصوص همکاری مشترک با مسئولین این شرکت صورت گرفت، تفاهمنامه همکاری میان طرفین به امضا رسید.


چاپ