دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات با حضور آوا

تاریخ انتشار: شنبه 27 آذر 1398               دسته بندی: نمایشگاه ها           کد خبر: 98042411243                            

  به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا در تاریخ 27 آذرماه 1398 دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق و الکترونیک برگزار شد.
در این مراسم که در محل سالن همایش خلیج فارس نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت دکتر رحمانی و جمعی از مدیران صنایع و اپراتورهای مخابراتی برگزار شد، توافقنامه های مهمی بین صنایع داخلی و اپراتورها به منظور جایگزینی محصولات خارجی با محصولات ساخت داخل منعقد شد.
دکتر رحمانی وزیر صنعت در این مراسم اظهار داشت:

برگزاری این میز افتخارآفرین و غرور‌آمیز است و همه باید نهایت تلاش خود را برای برگزاری اینگونه میزها بکارگیرند و در واقع باید به حرکت پر قدرت این قطار افتخار کنیم.
وزیر صنعت ادامه داد: این میز ‏در حوزه آی‌تی کشور با همت مثال‌زدنی افرادی که پای کار آمدن و دست‌اندرکاران متخصص این حوزه برگزار شده در این زمینه از تمام شرکت‌کنندگان و دست اندرکاران برگزاری این میز تشکر می‌کنم.

در این جلسه توافقنامه همکاری فیمابین صنایع ارتباطی آوا و شرکت مخابرات ایران منعقد شد. شایان ذکر است رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی دکتر فولادگر و تعدادی از معاونین وزارت ارتباطات و وزارت صنعت در این جلسه حضور داشتند.


چاپ