تسهیلات حمایتی ویژه مشتریان آوا
از این پس خریداران محصولات آوا می توانند از تسهیلات وام حمایتی جهت خرید این محصولات استفاده نمایند. وام مذکور با وثایق سهل و با سرعت بالا ظرف یک هفته از تاریخ معرفی به صندوق و ارائه مدارک، به خریداران محترم تعلق می گیرد. تسهیلات مذکور جهت خریدهای متوسط و بزرگ، قابل تخصیص می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 43612000 تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت صنایع ارتباطی آوا، با بیش از پانزده سال تجربه و برخورداری از مهارت و دانش کارشناسان متخصص، یکی از صنایع فن آور کشور و پیشگام در زمینه فناوری های نوین مخابراتی می باشد. این شرکت، از سال 1379، طراحی و تولید مراکز تلفن نسل جدید مبتنی بر شبکه را بر اساس جدیدترین فناوری مخابراتی جهان NGN و IMS آغاز نمود.

سوئیچ های مخابراتی نسل جدید با نام تجاری «آوا» در رده های Enterprise و Public از ظرفیت های پایین (چند صد شماره) تا ظرفیت های بالا (میلیون شماره) با توانایی ارتباط با انواع مدیا و پروتکل های استاندارد مخابراتی، تولید می شوند.
تجهیزات مخابراتی و مراکز تماس «آوا» با ارائه امکانات گسترده جهت استفاده بهینه از منابع مخابراتی، یکپارچه سازی ارتباطات در سازمان های دارای پراکندگی جغرافیایی، قابلیت های مرکز تماس (Call Center)، پاسخگویی اتوماتیک به تماس گیرندگان، قابلیت دریافت خطوط E1 مخابراتی، گزارش گیری مدیریتی و کارکردی جامع در سطوح مختلف، فکس مجازی، صندوق صوتی، تماس مستقیم دی.آی.دی و ده ها امکان و قابلیت و خدمات ارزش افزوده ی دیگر، توانسته اند به کارنامه درخشانی در توسعه شبکه مخابراتی سازمان ها و مؤسسات معتبر ایرانی دست یابند.

این شرکت به پشتوانه­ ی تجربه­ های ارزشمند کسب شده در طول سال­ های متمادی و به همت تلاش بدون وقفه اعضای خود توانسته با پیاده سازی مجموعه متنوعی از ایده ها و تولید محصولات نوآورانه، به طور مستمر نسبت به ارتقای کیفی و کمی سبد محصولات خود اقدام نماید. محصولات جدید این شرکت عبارتند از Soft Switch و Access Layer Equipment که با مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بالا، امکان یکپارچه سازی قابلیت های شبکه و پیاده سازی امکانات سفارشی، کاهش هزینه های بهینه سازی شبکه را فراهم نموده و آخرین نسخه استاندارد (SIP (RFC3261)، H.248 (Megaco و پروتکلهای همچون PRI, V5.2, SS7 را به طور کامل پشتیبانی می نمایند.

راهکارهای جدید این شرکت برای شبکه مخابرات عمومی مبتنی بر ساختار IMS طراحی شده که قابلیت پیاده سازی در سیستم های دارای پراکندگی جغرافیایی و مدیریت یکپارچه شبکه را فراهم می آورد. با استفاده از این تکنولوژی ارتباط با شبکه مخابرات عمومی، مدیریت جریان تماس و ارتباط با شبکه خصوصی در مکان های جغرافیایی متعدد و پراکنده، ارائه سرويس های متنوع و چند رسانه ای، همسويی با گرايش روز مخابرات جهانی و پياده سازی سياست های مشتری مداری امکان پذیر می گردد.

صنایع ارتباطی آوا در راستای اهداف و ماموریت خود و متناسب با دانش روز دنیا، ضمن استقرار سیستم های مدیریت کیفیت نوین، موفق به اخذ ده ها مجوز، تاییدیه، لوح، نشان و افتخار ملی و بین المللی گردیده است.

estekhdam6

 

 

 


تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.